Kim jesteśmy?

          
Jesteśmy  grupą młodych, kreatywnych osób dla których filmowanie i fotografia to wielka pasja. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tworząc niepowtarzalny efekt końcowy, który można oglądać wiele razy bez znużenia. Wybierając nasze usługi nie będziecie musieli się o nic martwić. Jesteśmy po to, aby uchwycić emocje i klimat jaki będzie panował w dniu Waszego ślubu.

           Zapewniamy obsługę multimedialną na wysokim poziomie. Podczas realizacji filmów i zdjęć ślubnych wypracowaliśmy metodę pracy, dzięki której umiemy wyczuć potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Swoje usługi wykonujemy w oparciu o pracę całego zespołu specjalistów: operatorów kamer, montażystów i fotografów, co sprawia że jesteśmy w stanie obsłużyć kilka imprez w tym samym czasie. Gwarantujemy profesjonalny montaż przy użyciu najnowszych technologii co w połączeniu z ogromnym zaangażowaniem całego zespołu daje niesamowity efekt. Staramy się być na bieżąco przez co ciągle rozwijamy swoje umiejętności i zaplecze sprzętowe co w rezultacie skutkuje wysoką jakością naszych usług.

           W szeroko pojętym zakresie mediów nie ma projektu lub realizacji, której nie bylibyśmy w stanie sprostać. Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości oferowanych usług, garści kreatywnych pomysłów i pracy z osobami o nienagannym poczuciu humoru to:  Nie czekaj dłużej, łap za telefon i zarezerwuj termin bo.... kto pierwszy ten lepszy :)

Do zobaczenia w towarzystwie błysku flesza i obiektywu naszej kamery!
Kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony i/lub umieszczanie do nich odnośników na innych stronach bez zgody firmy M&M Acoustics zabronione.